Kariéra

v cannoneer group

S.R.O.

Volné pracovní pozice

Palič na výjezdové pálení

Požadavek:

  • řidičský průkaz sk. B podmínkou

  • praxe s paličskými pracemi

  • možno na trvalý pracovní poměr nebo brigádnický poměr

Automechanik, mechanik opravář stavebních strojů

Náplň práce:

Pro naši vlastní dílnu údržby a oprav hledáme nového kolegu na pozici mechanika opraváře.
Hledáme šikovného a pracovitého člověka, který dobře zapadne do našeho týmu tří až čtyř mechaniků údržby vozidel a strojů fungujícího v rodinné atmosféře se zázemím velké a stabilní společnosti.

Náplní Vaší práce bude provádění údržby, běžného servisu, oprav vozidel a mechanizačních prostředků v rámci potřeb naší společnosti.

Očekáváme:

  • praxi a zájem o práci mechanika, výuční list v oboru není podmínkou
  • praxe v oblasti „pneuservis“ výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou
  • profesionalita, zručnost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • zájem o technické novinky a ochota k dalšímu sebevzdělávání a profesnímu růstu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • přátelské prostředí se zázemím silné a stabilní firmy
  • motivační platové ohodnocení dle odvedeného výkonu
  • po zapracování program zaměstnaneckých benefitů
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Máte zájem o některou z námi nabízených pracovních pozic? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Poptávkový

formulář