O nás

Historie firmy

1994

V oboru působíme od roku 1994.
Kvalita našich služeb je založena na dlouholetých zkušenostech.

Vlastní technika

Na všechny služby využíváme vlastní stroje.

Certifikáty

Vlastníme všechny potřebné certfikáty.

Komplexní služby

Zajistíme vše v oblasti demolice, dopravy a recyklace.

Historie firmy

Jak se společnost vyvíjela

Cannoneer group s.r.o. sídlí na ulici Doudlebská 1046/8, Praha 4. Hlavní provozovnu je areál Mostecká 88/48 Horní Jiřetín, kde pracuje většina zaměstnanců společnosti. Od začátku našeho podnikání jsme neustále rozšiřovali naše služby, abychom zákazníkům poskytli ucelený řetězec prací od demolic, přes přepravu nákladů až po ekologickou likvidaci druhotných surovin. Podívejte se na kompletní služby, které nabízíme.

2010

V roce 2010 proběhla transformace společnosti CANNONEER. Veškeré aktivity převzala společnost Cannoneer group s.r.o., která je dále dynamicky rozvíjí.

2000

V průběhu let jsme rozšiřovali nabídku služeb i počet zaměstnanců. S tím nastal čas posunout firmu dál. Na stabilních základech dosavadního podnikání jsme založili společnost CANNONEER. group s.r.o.

1994

Historie společnosti sahá do roku 1994. Na začátku naší podnikatelské cesty jsme se jako fyzická osoba věnovali svozu, třídění a recyklaci kovového odpadu.

Certifikáty

dotace

Cannoneer group je držitelem významných certifikátů, které nás opravňují k výkonu specifických činností. Těmi jsou především demolice, práce s výbušninami, likvidace nebezpečných materiálů, ekologická likvidace druhotných surovin a další profesní oblasti.
Společnost je zároveň příjemcem evropských dotací na svoz bioadpadů či modernizaci technologických zařízení.

Kontaktujte

nás

Máte-li dotazy k jiným službám, podívejte se na stránku kontaktů a vyberte si příslušné oddělení. Díky tomu bude naše komunikace efektivní a získáte veškeré informace.

Máte dotaz a neradi voláte? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Poptávkový

formulář

Vyberte poptávkovou činnost:
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů